← Zpět na náš tým
Dominik Stryka
Motoristé sobě
Kandidát č. 5

Dominik Stryka

Backoffice manažer
Zdravím, jmenuji se Dominik Stryka. Je mi 30 let a v Děčíně mě můžete znát z mého ročního působení v kulturní komisi města. Politické zkušenosti jsem sbíral také v poradních orgánech vedení strany SPD, díky čemuž jsem měl možnost jednat s ministry a vyššími ústavními činiteli. Do komunální politiky kandiduji podruhé, tentokrát však poprvé za Motoristy. Chci Děčín posunout dopředu – aby byl úspěšným, rozvíjejícím se městem, které má jasný směr. Mým cílem je zúročit své dosavadní zkušenosti a zaměřit se na to, co lidé v Děčíně nejvíc potřebují: nekompromisní zajištění bezpečnosti v ulicích a podporu kultury, která město skutečně oživí.